צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
אנחנו מאמינים שבסופו של דבר – מה שנשאר מהאירוע שלכם, זה התמונות. אותם תמונות שאתם מתבוננים בהן, גם בעוד עשור וגם בעוד 50 שנה, ושהן יוכלו לקחת אותם לאותם רגעים ביום הכי מיוחד שלכם.
 

כי תמונה שווה אלף מילים

 
גם אם יש לכם זיכרון מעולה ואתם יכולים לספר לפרטי פרטים מה היה בחתונה שלכם, אין כמו תמונות. כי רק הן באמת מאפשרות לכם לחזור לאותו הרגע ההוא שמתחת לחופה, של הסלואו הראשון שלכם או של הריקוד הקורע ההוא שהחברים הכינו במיוחד בשבילכם. בסופו של דבר התמונות – הן אלה שמדברות, הן אלה שיספרו את הסיפור שלכם באופן הטוב ביותר.
 

בשביל זה – אתם צריכים אותנו

 
אייל צלמים, חברת צילום עם 12 שנות ניסיון ומוניטין, עוסקת בצילום אירועים מכל הסוגים, פרטיים ועסקיים כאחד בכל רחבי הארץ, וההתמחות שלנו היא צילום חתונות , בר מצוות, חינות.
צוות הצלמים שלנו בעלי ניסיון וותק רב.
 

צילומים מ- א' ועד ת'

 
הרבה פעמים הזוגות שפונים אלינו שואלים אותנו מה מצפה להם בדרך, אז החלטנו לספר לכם:

  • קודם כל, תקבלו הסבר על כל שירותי הצילום שאנחנו מציעים. בהתאם לשירותים שתבחרו, נכין לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ונזמין אתכם לפגישה.
  • הפגישה נערכת במשרד שלנו, על כוס קפה, בנחת ובכיף ובמהלכה אנחנו מראים לכם דוגמאות לאלבומים ולסגנונות צילום, וחושבים יחד אתכם על לוקיישנים שיכולים להתאים לצורך צילומים מקדימים וכדומה.
  • כשהתאריך שלכם מגיע - אנחנו מגיעים אליכם בהתאם לשעה שתואמה, ומלווים אתכם לאורך כל היום, בסבלנות, במקצועיות ועם ים של אהבה, ודואגים לצלם אתכם ולתעד כל רגע ורגע, משלב ההכנות ועד לסיום האירוע המרגש.
  • לאחר האירוע אנחנו מתחילים לעבוד על אלבום החתונה ולערוך את הסרט שלכם ובסיום התהליך, אנחנו מעניקים לכם אלבומים דיגיטליים באיכות הכי גבוהה שיש.
  • וזהו, לאחר קבלת האלבום, דרכנו נפרדות עם המון חיוכים וזיכרונות.
 
 
 
אייל צלמים – צילום אירועים
 
 
 
 
אז מה אתם אומרים? בא לכם להיפגש איתנו לקפה? דברו איתנו: 050-2121162